Apartamenty

Wine czyli wino. Kwintesencja natury zamknięta w szklanej butelce. Wino to gleba, słońce i wiatr. Wszystko, co towarzyszy wzrostowi winnego krzewu, a potem rodzeniu się gron wypełnionych sokiem. Do tego dołóżmy wiele wieków tradycji i ludzkiego kunsztu, które ten sok pomagają zamienić nie w napój, a w przeżycia, jakich doznajemy smakując wino.

Kochamy wino, jesteśmy jego wielbicielami, a ono jest naszą pasją. Podobnie jak praca przy tworzeniu naszych apartamentów, które właśnie z zamiłowania do wina nazwaliśmy Wine Apartments, a poszczególnym ich częściom nadaliśmy nazwy ulubionych rodzajów win: Merlot, Riesling, Tokaj i Chardonnay. 
Chcemy w ten sposób podzielić się pasją do wina z Naszymi Gośćmi, mając nadzieję, że i oni pokochają je tak jak my.

MIEJSCE

Wine Apartments powstały w połowie 2017 roku, w gruntownie wyremontowanej kamienicy. Nadając wiekowym wnętrzom nowe życie chcieliśmy stworzyć w nich nowoczesną i przyjazną przestrzeń, w której nasi goście będą czuli się nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie.

Wszystkie wnętrza są urządzono wygodnie i efektownie w stylu . W części z nich udało nam się odkryć i zachować zabytkową cegłę oraz drewniane belki konstrukcyjne.

Nawiązaniem do naszego „winnego” konceptu są nocne szafki, wykonane z oryginalnych skrzynek po winie sprowadzonych z europejskich winnic, a także akcesoria winiarskie oraz kieliszki do białego i czerwonego wina.

Jakość i komfort

Korzystając z własnych, wieloletnich doświadczeń w branży nieruchomości a także obserwując zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów na rynku usług hotelarskich postawiliśmy na najwyższą jakość wykończenia i wyposażenia apartamentów oraz komfort naszych gości, szczególnie podczas nocnego wypoczynku. Dlatego we wszystkich apartamentach znajdują się szerokie, wygodne łóżka z najwyższej klasy materacami. Nowoczesny system wentylacji mechanicznej całego obiektu zapewnia stałą wymianę powietrza, natomiast specjalistyczna instalacja przeciwpożarowa gwarantuje bezpieczeństwo i właściwą ochronę gości.

 

nowoczesna Technologia

Ceniąc wygodę i prywatność naszych gości zrezygnowaliśmy ze standardowej recepcji. Tradycyjne klucze do poszczególnych apartamentów zostały zastąpione nowoczesnymi kodami dostępu (PIN), które są indywidualnie udostępniane gościom - pocztą elektroniczną lub poprzez SMS. Kody są generowane w taki sposób, aby nikt poza gościem nie miał dostępu do apartamentu. Zalet takiego rozwiązania jest wiele, a kluczową jest swoboda dysponowania własnym czasem i możliwość zameldowania o dowolnej porze.